Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Jiří Hůževka

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 15.9.2018 do 31.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 14900Kč do 17000Kč / měsíc
Poznámka KUCHAŘI - POMOCNÍ KUCHAŘI
Možnost prodloužení doby určité
Možnost zkráceného úvazku
Požadujeme: Praxe v oboru vítána (není podmínkou, schopné absolventy zaučíme), skutečný zájem o gastronomii, chuť pracovat v zavedené restauraci, která se specializuje na kvalitní gastronomii a výborný zákaznický servis, schopnost vařit bez náhražek a dochucovadel, z kvalitních a poctivých surovin, podmínkou je příjemné vystupování, chuť pracovat v zavedené nekuřácké restauraci
Náplň práce: příprava jednoduchých jídel pod dohledem šefkuchaře, příprava salátů, příloh, výdej meníček a minutkových jídel. Pomocné práce v kuchyni, úklid kuchyně a restaurace.
Nabízíme: nekuřáckém pracoviště, příjemné prostředí, proměnlivá pracovní doba, možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek, dobrá dostupnost do zaměstnání z V. Meziříčí i Vsetína a okolních obcí
První kontakt: osobně na pracovišti v době 7:00 - 9:00 h. a 13:00 - 15:00 h., telefonicky na čísle: 603 214 758 nebo e-mailem na: huzva@volny.cz
ov. tel. 12.9.2018
Referenční číslo 14610300730
Pracoviště Jiří Hůževka 01
Jablůnka (okres Vsetín)
Firma Jiří Hůževka
Kontaktní osoba Jiří Hůževka
tel.: +420 603 214 758
huzva@volny.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín