Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - STRAVBYT s.r.o.

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 2.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: STRAVBYT - v objektu Klatovské nemocnice (POZOR - NEVOLAT ANI NEPSAT DO NEMOCNICE !!!)

ŽIVOTOPISY na e-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz (zn. KLATOVY)
Kontaktní osoba se nenachází na pracovišti.

POŽADUJEME: vyučení v oboru, kladný vztah k vaření, zdravotní průkaz
VÝHODOU:praxe ve velkovývařovně
NÁPLŇ PRÁCE: příprava teplých pokrmů pro jídelny a servírování, zodpovědnost za dodržování hygienických norem
NABÍZÍME: dotované stravování, roční bonusy, firemní oblečení, kvalitativní prémie k základní mzdě, možnost kariérního i platového růstu
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, po zapracování možno na dobu neručitou
Referenční číslo 13413540726
Úřad práce Klatovy
Nabídky brigád Klatovy Nabídky práce Klatovy