Nabídka již není aktuální

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 09.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 16200Kčdo 18200Kč / měsíc
Poznámka KUCHAŘI
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru požadované práce, praxe v oboru požadované práce, znalost dietního vaření výhodou, schopnost týmové práce, zdravotní způsobilost, potravinářský průkaz, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: výroba teplých jídel nebo specialit studené kuchyně, výroba dietních jídel v rozsahu podle dietního systému.
Nabízíme: stravování
aměstnání na dobu určitou - jedná se o zástup za pracovní neschopnost
První kontakt: p. Mgr. Pavlína Bártková, telefonicky v pracovní dny 8:00 - 14:00, na telefonním čísle: 602 731 928 nebo email: bartkovap@sluzbyvsetin.cz
ov. tel. a email 4.4.2018
Referenční číslo 13343640780
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín
OK
/* Not affection functionality */