Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 14700Kčdo 16500Kč / měsíc
Poznámka KUCHAŘI
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru požadované práce, praxe v oboru požadované práce, znalost dietního vaření výhodou, schopnost týmové práce, zdravotní způsobilost, potravinářský průkaz, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: výroba teplých jídel nebo specialit studené kuchyně, výroba dietních jídel v rozsahu podle dietního systému.
Nabízíme: stravování
Zaměstnání na dobu určitou - jedná se o zástup za pracovní neschopnost
První kontakt: p. Bc. Hana Davidová, telefonicky v pracovní dny 8:00 - 14:00, na telefonním čísle: 739 480 561 nebo email: davidova@sluzbyvsetin.cz
ov. 6.11.2017
Referenční číslo 13343640780
Pracoviště Domov pro seniory Jasenka - Vsetín
Vsetín (okres Vsetín)
Dolní Jasenka 2274
Firma Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Kontaktní osoba Hana Davidová
tel.: +420 739 480 261
e-mail.: davidova@sluzbyvsetin.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */