Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Kos Catering s.r.o

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 01.03.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka KUCHAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, 1.3.2018
- Náplň práce: česká kuchyně
- Požadujeme: zájem o obor, samostatnost, důslednost
- Nabízíme: stravovaní, odměny
- V případě zájmu kontaktujte: Kos Karel, tel.: 734 897 973, e-mail: hospudkaumlejna@seznam.cz, nebo se stavte osobně
Referenční číslo 13959920774
Pracoviště Kos Catering s.r.o Hradec
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Malšovice
Zámostí 261/19
Firma Kos Catering s.r.o
Kontaktní osoba Karel Kos
tel.: +420 734 897 973
e-mail.: hospudkaumlejna@seznam.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

/* Not affection functionality */