Nabídka již není aktuální

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ARAMARK, s.r.o.

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 31.10.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 25000Kč / měsíc
Poznámka Pro firemní restauraci v Plzni hledáme kuchaře/ku
Náplň práce: vaření hotových jídel pro klienta, výdej jídel, příprava teplého bufetu, možnost specializace na japonskou kuchyni.
Požadujeme: SOU, aktivní vaření, výhodou zkušenosti ze závodního stravování, zručnost, spolehlivost.
Pracovní doba: po - pa ranní směna 5:00 - 13:30.
Nabízíme: firemní stravování, odborná školení, odměny za doporučení nového zaměstnance

Referenční číslo 13449870718
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň
/* Not affection functionality */