Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti - MARLENKA international s.r.o.

Požadovaná profese Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti
Pracovní poměr od 2.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 26030Kč / měsíc
Poznámka A16 z:12/6/2018 a:29/11/2018
Náplň práce:
- vývoj nových výrobků, zavádění nových technologických postupů a jejich optimalizace a kontrola
- implementace nových technologií
- kontrola jakosti výrobků, testování surovin a materiálů
- optimalizace jejich spotřeby
- organizace provozních zkoušek
- vedení příslušné dokumentace.
Požadujeme:
- VŠ potravinářského směru
- zkušenosti v potravinářském oboru
- znalost práce na PC
- flexibilitu, schopnost týmové práce,
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou.
Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- vyšší příplatky za práci v sobotu.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době
- výhodnou smlouvu s telefonním operátorem
- slevu na vlastní výrobky
- příspěvek na kartu Multisport.
ŽIVOTOPISY S OZNAČENÍM POZICE ZASÍLEJTE NA E-MAIL uvedený viz výše.
Referenční číslo 14612150714
Pracoviště MARLENKA international s.r.o.
Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek)
Lískovec
Valcířská 434
Firma MARLENKA international s.r.o.
Kontaktní osoba Marie Horáková, mzdová účetní
tel.: +420 595 177 452
horakova@marlenka.cz
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek