Požadovaná profese Kartografové a zeměměřiči
Pracovní poměr od 10.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem
Náplň práce: práce v terénu, vytyčování staveb, mapování, zpracování dat.
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání geodetického směru, nutná praxe v oblasti inženýrské geodézie. Řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme: Dovolená navíc, stravenky, firemní akce, neformální prostředí
Nástup ihned nebo dle dohody

Referenční číslo 13545950770
Pracoviště ADITIS s.r.o. provoz
Brno (okres Brno-město)
Královo Pole
Božetěchova 2826/36
Firma ADITIS s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Havlíková
tel.: +420 545 244 329
e-mail.: lenka.havlikova@aditis.cz
Úřad práce Brno-město
Nabídky práce Brno-město Nabídky brigád Brno-město

/* Not affection functionality */