Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - Dormer Pramet s.r.o.

Požadovaná profese Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka Vaše náplň práce:
•zahrnuje rozvoj technologie povlakování slinutého karbidu
•přednostní zaměření na technologii chemické depozice z plynné fáze – CVD
•vývoj a zavádění nových řezných materiálů ze slinutých karbidů do praxe
•obsluhujete analytické přístroje
•samostatně řídíte určité vývojové projekty
•spolupracujete s technology při vývoji nových technologických postupů
Požadavky na Vás:
•VŠ vzdělání v oblasti materiálových věd, příp. chemického zaměření, vhodné i pro absolventy
•praxe v ovládání analytických přístrojů je pro Vás výhodou (SEM, EBSD, XRD…)
•uvítáme zkušenosti s přípravou a řízením projektů i znalost sortimentu Dormer Pramet
•oceníme schopnost samostatné koncepční práce, flexibilitu a kreativní myšlení.

Nabízíme Vám:
•možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
•technické vybavení a zaškolení
•vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
•možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
•mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.
Nástup možný ihned, případně dle vzájemné domluvy.
Pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Referenční číslo 14502160765
Pracoviště Dormer Pramet s.r.o.
Šumperk (okres Šumperk)
Uničovská 905 /2
Firma Dormer Pramet s.r.o.
Kontaktní osoba Silvie Prachařová, náborový specialista
tel.: +420 583 381 261
personalistika@dormerpramet.com
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk