Inženýři elektronici technologové, normovači - FOXCONN CZ s.r.o.

Požadovaná profese Inženýři elektronici technologové, normovači
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC (pokročilou znalost HW a SW)
  • Práce s PC - textový editor (Word) (MS Office)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka Nejstarší divize sídlící v Pardubicích je zároveň i největší. Není divu, zajišťuje toho opravdu mnoho. Od výroby a kompletace počítačů a příslušenství po nákup materiálu, logistiku a distribuci hotových výrobků. Navíc zde byla v roce 2010 spuštěna výroba náplní do inkoustových tiskáren.

Co bude Vaším úkolem:
.. řízení životního cyklu produktu a jeho správě,
.. implementace změn na základě zákaznických požadavků,
.. koordinace zavádění nových výrobků do výroby a s tím související nastavování výrobních systémů,
.. budete zodpovídat za řešení a prevenci technických problémů.

Co očekáváme:
.. logické myšlení,
.. dobrou znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel),
.. komunikativní znalost anglického jazyka,
.. pokročilou znalost HW a SW,
.. proaktivitu a otevřenost změnám a inovacím, zájem učit se novým věcem a pracovat na sobě.

Za výše uvedené Vám nabízíme:
.. zajímavou pracovní zkušenost v prostředí nadnárodní společnosti.
.. účast na zajímavých projektech,
.. dlouhodobou spolupráci.
a následující benefity:
.. 5 týdnů dovolené
.. pravidelné vzdělávání v oboru
.. dotované stravování na pracovišti
.. zvýhodněné volání
.. možnost využití firemního fitness centra
.. příspěvek na penzijní připojištění
.. systém benefitů Cafeteria
Referenční číslo 13451020750
Pracoviště FOXCONN CZ s.r.o.
Pardubice (okres Pardubice)
Pardubičky
U Zámečku 27
Firma FOXCONN CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Hana Kopecká
tel.: +420 466 056 368
e-mail.: hkopecka@foxconn.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice

/* Not affection functionality */