Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - DAKO-CZ, a.s.

Požadovaná profese Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Výhody
  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
Mzdové rozpětí od 28000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: samostatná práce na vývoji Embedded systémů, tvorba spojení, úprava SW,
správa dokumentace, realizace úprav na základě požadavků zákazníků a oživování nových výrobků v provozu – služební cesty.
Požadavky: VŠ elektrotechnického směru, základní znalosti návrhu DPS, znalost práce s jednočipovými procesory (AVR, STM, Freescale), programování v Jazyce C, znalost programu Eagle, Inventor, znalost AJ, RJ - výhodou.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání), práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.
Referenční číslo 10946710737
Pracoviště DAKO-CZ, a.s.
Třemošnice (okres Chrudim)
Josefa Daňka 1956
Firma DAKO-CZ, a.s.
Kontaktní osoba Marcela Rulcová, personální referent
tel.: +420 605 222 622
marcela.rulcova@dako-cz.cz
Úřad práce Chrudim
Nabídky brigád Chrudim Nabídky práce Chrudim