Instalatéři ústředního topení - ENERGOAQUA, a.s.

Požadovaná profese Instalatéři ústředního topení
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 16000Kčdo 18000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: vyučení v oboru instalatér,topenář, svářečský průkaz základní /státní/ na svařování plamenem, el.proudem, osvědčení na svařování plastů, ŘP sk.B, praxe v oboru výhodou
Náplň práce: Provádí montáže a opravy systémů ústředního vytápění /teplovodní, horkovodní a parní.
Nabízíme: příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do místa práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy, prémie.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 8-14 hod., telefonicky, emailem.
ov.9.10.17
Referenční číslo 12794280795
Pracoviště ENERGOAQUA, a.s.
Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
1. máje 823
Firma ENERGOAQUA, a.s.
Kontaktní osoba Havelková
tel.: +420 571 605 379
e-mail.: personalni@energoaqua.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */