Nabídka již není aktuální

Hlavní stavbyvedoucí - TAROS NOVA s.r.o.

Požadovaná profese Hlavní stavbyvedoucí
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na stavební směr
- praxe min. 3let, zkušenosti na obdobné pozici vítána
- výhodou je zkušenost s dřevostavbami, lepenými konstrukcemi, popř. s ocelovými konstrukcemi
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Office Outlook, AutoCAD, popř. Cad Work)
- komunikativní schopnosti
- časová flexibilita, samostatnost, tvůrčí myšlení, spolehlivost, seriózní vystupování, loajalita k firmě, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k řešení úkolů
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou je znalost AJ/NJ
Náplň práce:
- řízení staveb od přípravy realizace díla do předání díla
- komunikace s investorem, subdodavateli, projektanty, atd.
- organizace schůzek, kontrolních dnů
- zpracovávání dokumentů, podkladů k fakturaci apod.
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek
- práci v dynamickém kolektivu
- práci v moderním pracovním prostředí
- profesní růst
- zázemí prosperující české firmy
- zaměstnanecké výhody
- motivující platové ohodnocení
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: vedeni@taros-nova.cz nebo zasílejte na korespondenční adresu společnosti TAROS NOVA s.r.o., nejpozději do 16.11.2017.
Referenční číslo 13454290717
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín
OK
/* Not affection functionality */