Finanční poradci specialisté - SMS finance, a.s.

Požadovaná profese Finanční poradci specialisté
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 30000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Tvorba finančních plánů a analýza produktů klientům. Klienty si nemusíte shánět sami, k tomu je Vám přidělená asistenka, která Vám schůzky s klienty domluví.

Požadujeme:
zkušenosti v oboru výhodou; znalost MS Office; trestní rejstřík bez záznamu; velmi dobré komunikační a organizační dovednosti; schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
vlastní asistentku, která Vám bude domlouvat schůzky s klienty, firemní zaškolení a benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: vyskocil@sms-as.eu
Referenční číslo 14641500780
Pracoviště SMS finance, a.s. - prac. Hranice
Hranice (okres Přerov)

Firma SMS finance, a.s.
Kontaktní osoba Zdeněk Vyskočil
vyskocil@sms-as.eu
Úřad práce Přerov
Nabídky brigád Přerov Nabídky práce Přerov