Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Elektrotechnici a technici energetici - AGRIO MZS s.r.o.

Požadovaná profese Elektrotechnici a technici energetici
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 1 (Pasivní)
  • Němčina - 1 (Pasivní)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka Elektrotechnik - Náplň práce:
Vývoj nových řešení v oblasti elektrotechniky postřikové techniky, modernizace stávajících řešení, tvorba technické dokumentace, spolupráce a komunikace s externími dodavateli, spolupráce s výrobou a servisem.

Požadujeme:
SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku, ŘP skup. B, AJ (NJ) na komunikační úrovni, samostatnost, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:
Zajímavou práci na moderních technologiích v české firmě a tradicí, možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst,
práce na HPP, zaměstnanecké výhody, týden dovolené navíc, nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontkakt osobně, e-mailem, telefonicky 6:00 - 14:45
Referenční číslo 16996780769
Úřad práce Český Krumlov
Nabídky brigád Český Krumlov Nabídky práce Český Krumlov