Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - I&C Energo a.s.

Požadovaná profese Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky:Znalost práce na PC - MS Office, znalost práce s DB systémy a CAD systémy výhodou; Orientace v technické a projektové dokumentaci;
Schopnost analyzovat a řešit problémy, pracovat v týmu;
Řidičské oprávnění skupina B
Náplň práce:Tvorba a zpracování projektové dokumentace týkající se kabeláže;
Vedení příslušné technické a provozní dokumentace;
Práce s databázovými aplikacemi; Komunikace se zákazníkem
Mzda od 25 - 35 000,- Kč/měsíc v závislosti na kvalifikaci/znalostech
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Pololetní odměny; 5 týdnů dovolené; Příspěvek na penzijní připojištění;
Příspěvek na stravování; Jednorázová roční poukázka na zdravotní péči; Zaměstnanecký tarif od O2; Prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání (jazykové kurzy, technická školení, …);
Mobilní telefon, notebook; Výborný pracovní kolektiv
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.
Referenční číslo 17001780731
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice