Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Požadovaná profese Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bakalářské
Mzdové rozpětí od 40000Kč do 55000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oboru strojním ve výrobních nebo stavebních firmách
- Tvorba technické dokumentace, specifikace technických požadavků a technických postupů aj. podmínkou
- VŠ technického zaměření strojní
- Znalost AUTOCAD, Inventor aj. podmínkou

Pracovní náplň:
- Zodpovídá za přípravu projektu a technické dokumentace zakázek pro výrobu, údržbu, modifikace a rekonstrukce zařízení elektrárenských bloků
- Specifikuje množství a druhy materiálů podle požadavků a předepsaných norem
- Spolupracuje s projektovými manažery, dodavateli i zákazníkem při realizaci investičních zakázek v oboru strojním

Nabízíme:
- Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
- Zaškolení i následné vzdělávání
- Odpovídající mzdové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
- OOPP, technické vybavení aj.

Kontakt: prace@cezenergoservis.cz , 381 103 013

Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle Nařízení o ochraně osobních údajů a v souladu s právními předpisy v platném znění souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání a účasti ve výběrových řízeních a uchování po dobu 6 měsíců, poté budete případně osloveni s žádosti o poskytnutí souhlasu .

Referenční číslo 14596290729
Pracoviště ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany
Dukovany (okres Třebíč)
Firma ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
Kontaktní osoba Ludmila Kosmáková
tel.: +420 725 658 787
prace@cezenergoservis.cz
Úřad práce Třebíč
Nabídky brigád Třebíč Nabídky práce Třebíč