Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - APATOR METRA s.r.o.

Požadovaná profese Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC (MS Office uživatelsky)
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- provádění vstupní a výstupní kontrolu
- vyřizování a řízení reklamací
- spolupráce se zkušebním technikem

Požadujeme
- vzdělání minimálně SŠ - zaměření elektrotechnické
- elektrotechnická kvalif. dle Vyhl. 50/1978 Sb. § 5
- iniciativní přístup k zadaným úkolům
- schopnost práce v týmu
- znalost práce s PC (Windows, kancelářský software)
- samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP skupiny B

Nabízíme
- dobré finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s téměř sedmdesátiletou tradicí
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
Nástup a mzdové podmínky dle dohody.
Referenční číslo 14612620776
Pracoviště APATOR METRA s.r.o.
Šumperk (okres Šumperk)
Havlíčkova 919 /24
Firma APATOR METRA s.r.o.
Kontaktní osoba Jitka Barvichová
tel.: +420 583 718 253
personal@metra-su.cz; barvichova@metra-su.cz
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk
Bohužel se nám nepodařilo získat kontakt na tuto společnost. Prosím, zkuste najít kontakt v popisu pracovní nabídky.