Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektromechanici - AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Požadovaná profese Elektromechanici
Pracovní poměr od 4.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 33400Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
-zajištění funkčnosti všech strojů, které opracovávají naše odlité díly z hliníku.
-údržba našich výrobních strojů - opravy, kontroly jejich správné funkčnosti.
Směnnost: 12ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
Požadujeme:
-vyhlášku par. 50 - velkou výhodou
-čtení z technických výkresů
-pečlivost a manuální zručnost
Nabízíme:
25 dní dovolené, stabilitu týmu, bonusy a příplatky nad rámec zákoníku práce, karierní růst, výlety a
volnočasové aktivity, kurzy a pečlivá školení, příspěvek na dojíždění, dotované jídlo ve vlastní jídelně a
další benefity naší nadnárodní společnosti.
První kontakt: pí. Radka Weidner tel. 720 987 212 nebo email: job@aisin.co.cz.
Referenční číslo 14728420734
Pracoviště AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Písek (okres Písek)
Pražské Předměstí
Čížovská 456
Firma AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Kontaktní osoba Radka Weidner
tel.: +420 720 987 212
job@aisin.co.cz
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek