Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více
Požadovaná profese Elektromechanici
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Chcete se učit novým věcem a zlepšovat se v tom, co Vás baví? Hledáme posily do týmu údržby s různými montážními technologiemi.

Elektro)mechanici
Co vás čeká?
* Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
* Údržba strojů a zařízení
* Seřizování a nastavování parametrů strojů a strojních linek
* Programování řídicích systémů
* Spolupráce s oddělením technologie při zavádění nové výroby
* Výpomoc při přejímce nových strojů a zařízení
Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?
* Vyučení v oboru elektro nebo příbuzném oboru
* Vyhlášku 50/1978 Sb.
* Základní znalost práce s PC (MS Office)
Vaší výhodou bude
* Oceníme vaše zkušenosti ve výrobní společnosti / v automotive výrobě
* Znalost programování strojů a zařízení
* Ochota pracovat v třísměnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout?
* Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
* Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené.
* Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000,- Kč / kvartálně.
* Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
* Příspěvek na firemní stravování
* Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.
Referenční číslo 14563330711
Pracoviště WOCO STV s.r.o.
Vsetín (okres Vsetín)
Jasenice 2088
Firma WOCO STV s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Tereza Těhanová, Personalistka
tel.: +420 577 572 245,724 940 528
wocostvpersonal@cz.wocogroup.com
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín