Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) -

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr od 15.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 27000Kč / měsíc
Poznámka Montážní technik výroby turniketů - elektro

Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici "Montážní technik výroby turniketů - elektro ".

Pracovní náplň:

instalace kabeláže a dalších komponentů do turniketů podle daných technických parametrů
výstupní kontrola odváděných výrobků, testování jejich funkčnosti
příprava elektro dílů a kabeláže pro výrobu

Požadujeme:

SOU/SŠ zaměření elektro
orientace ve výkresové dokumentaci a zkušenost s elektro schématy
samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, ochota učit se nové věci
uživatelská znalost práce na PC
schopnost týmové práce

Nabízíme:

nástup ihned
práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti
odpovídající finanční ohodnocení cca 18 - 27tis hrubého
možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
dotované závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %
možnost čerpání nadstandardní dovolené
firemní akce v průběhu roku
další firemní benefity

V případě, že tato nabídka oslovila právě Vás, prosíme o zaslání profesního životopisu na emailovou adresu prace@cominfo.cz

V předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici.
Referenční číslo 16403610734
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín