Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - FOREZ s.r.o.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Výhody
  • Jiné výhody - Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň: Elektrikář provádí veškeré činností týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení. Provádění elektrotecnické práce na výrobních strojních zařízeních, odborné práce při zapojování vstřikovacích forem popř. nástrojů. Do náplně práce patří údržba, opravy, montáž elektrických zařízení, opravy a montáže elektrických rozvodů budov.

Požadavky: SOU nebo SPŠ elektrotechnického směru, praxe v oboru, platné oprávnění z vyhlášky č. 50/1978 sb. min § 6 v obj. třídy A. Zdravotní způsobilost i pro práci ve výškách, fyzická zdatnost a manuální zručnost. ŘP skup. B. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Výhodou platné oprávnění E4A k provádění revizí elektrických zařízení, oprávnění k VZV.
Další informace: Dvousměnný provoz. Nástupní plat 22.000 Kč + příplatky za směnnost. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd.
Nabízíme: Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost. Prémie za plnění cílů. Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky.
Referenční číslo 14635030783
Pracoviště FOREZ s.r.o., provozovna Sázava
Sázava (okres Ústí nad Orlicí)
Firma FOREZ s.r.o.
Kontaktní osoba Marcela Píšová
tel.: +420 465 352 211,775 752 763
personalni@forez.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí