Nabídka již není aktuální

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr od 05.02.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 24500Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: podílení se na výrobě brzdových vodicích čepů pro automobily. Péče o kontrolní automaty na směně (celkem 20 strojů). seřizování strojů, čidel a kamer.
Požadavky: technické myšlení, manuální zručnost. Nadšení pro údržbu strojů. Samostatnost, praxe velikou výhodou.Nabízíme: po zapracování zvýšení mzdy, velmi dobře placené přesčasy, stravenky, možnost kariérního postupu. Kontakt na mail: lenka.stehlikova@lisi-automotive.com
Referenční číslo 13521270769
Úřad práce Hodonín
Nabídky práce Hodonín Nabídky brigád Hodonín
OK
/* Not affection functionality */