Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 24500Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
-podílení se na výrobě brzdových vodicích čepů pro automobily
-Péče o kontrolní automaty na směně (celkem 20 strojů)
- seřizování strojů, čidel a kamer
Požadavky:
- technické myšlení, manuální zručnost
- Nadšení pro údržbu strojů
- Samostatnost, praxe velikou výhodou.
Nabízíme:
Po zapracování zvýšení mzdy, velmi dobře placené přesčasy, stravenky. Kontakt na mail: lenka.stehlikova@lisi-automotive.com
Referenční číslo 13521270769
Pracoviště LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
Čejč (okres Hodonín)
276
Firma LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
Kontaktní osoba Lenka Stehlíková
e-mail.: Lenka.stehlikova@lisi-automotive.com
Úřad práce Hodonín
Nabídky práce Hodonín Nabídky brigád Hodonín

/* Not affection functionality */