Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - Bohemia Works Service s.r.o.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr od 01.07.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Ubytování
Mzdové rozpětí od 11000Kčdo 11500Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: J.Š. Baara 1604/1
Služební cesty v rámci celé ČR
Náplň práce: provádění oprav a průběžného servisu automatických strojů
Požadujeme: pečlivost; ochotu učit se novým věcem, cit k automatickým strojům; ochotu cestovat po ČR dle jednotlivých zakázek
Nabízíme: dlouhodobou spoupráci, začlenění se do firmy specializující se na servis v autoprůmyslu, možnost karierního růstu, možnost zajištění ubytování
Před pohovorem odešlete své CV na office@bohemiaworks.cz, budete následně kontaktováni s termínem pohovoru.
Referenční číslo 12928990709
Pracoviště Bohemia Works Service s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 3
J. Š. Baara 1604/1
Firma Bohemia Works Service s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Schieh
e-mail.: office@bohemiaworks.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */