Doručovatelé listovních poštovních zásilek - Česká pošta, s.p.

Požadovaná profese Doručovatelé listovních poštovních zásilek
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka DORUČOVATELÉ LISTOVNÍ PĚŠÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Bezúhonnost, flexibilitu, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: doručování listovních zásilek - Vsetín
NABÍZÍME: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci a jiné.
PRVNÍ KONTAKT: paní Mikešová Beáta, telefonicky na čísle 733 611 408 nebo 954 393 004, osobně na pracovišti Vsetín, Bobrky 2239 - telefonicky i osobně v pracovních dnech od 8:00 do 14:00 hodin
Referenční číslo 13545740765
Pracoviště Česká pošta, s.p. Vsetín Bobrky
Vsetín (okres Vsetín)
Bobrky 2239
Firma Česká pošta, s.p.
Kontaktní osoba Beáta Mikešová
tel.: +420 733 611 408,954 393 004
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín
/* Not affection functionality */