Nabídka již není aktuální

Doručovatelé listovních poštovních zásilek - Česká pošta, s.p.

Požadovaná profese Doručovatelé listovních poštovních zásilek
Pracovní poměr od 01.02.2018 do 31.01.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (v případě motorizovaného doručování)
Mzdové rozpětí od 15900Kčdo 18000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště
Požadujeme: vzdělání s výučním listem, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B v případě motorizovaného doručování
Telefonický kontakt (Po - Pá 9 - 15 hodin).
Referenční číslo 13249630708
Úřad práce Domažlice
Nabídky práce Domažlice Nabídky brigád Domažlice
/* Not affection functionality */