Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dopravní dispečeři - Maso Brejcha s.r.o.

Požadovaná profese Dopravní dispečeři
Pracovní poměr od 2.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Pro naši provozovnu v Hradišťském Újezdu přijmeme dispečera na svoz živého dobytka.
Náplň práce: zajištění svozu živého dobytka, komunikace s dodavateli, odpovědnost za chod dispečinku. Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe výhodou, výpis z trestního rejstříku. Nabízíme: práce v perspektivní společnosti, poj. odp. hrazené zaměstnavatelem, firemní telefon a PC, možnost odběru vlastních výrobků. Zájemci o práci zasílejte životopisy na administrativa@masobrejcha.cz.
Referenční číslo 8733050748
Pracoviště Maso Brejcha s.r.o., Hradišťský Újezd
Blovice (okres Plzeň-jih)
Hradišťský Újezd
Firma Maso Brejcha s.r.o.
Kontaktní osoba Administrativa
tel.: +420 371 733 553,724 387 376
administrativa@masobrejcha.cz
Úřad práce pro Plzeň-jih
Nabídky brigád pro Plzeň-jih Nabídky práce pro Plzeň-jih