Požadovaná profese Dopravní dispečeři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP, Zkrácený úvazek, minimálně 30 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 10000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka POMOCNÍK/-CE DISPEČERA
- PP zkrácený nebo DPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce v PC systémech
- Požadujeme: vyučení s maturitou
- Nabízíme: práce ve velmi pěkném prostředí, firemní akce, věrnostní prémie
- Pozice je vhodná i pro OZP (bezbariérový přístup), absolventy/-ky bez praxe.
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: management@logex.cz
Referenční číslo 13344570719
Pracoviště LogEx logistics s.r.o. - provozovna Hradec Králové
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Věkoše
Piletická 486
Firma LogEx logistics s.r.o.
Kontaktní osoba Václav Maťátko
tel.: +420 734 362 892
e-mail.: vaclav.matatko@logex.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

/* Not affection functionality */