Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dělníci v oblasti výstavby budov - Togner & partneři s.r.o.

Požadovaná profese Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracovní poměr od 4.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 16280Kč / měsíc
Poznámka A02 z:7/9/2018 a:12/8/2019 (ZamK)
Náplň práce:
- provádění profesních zednických prací.
Požadujeme:
- vyučení v oboru zedník výhodou
- praxi ve stavebnictví výhodou.
Rozvrh pracovní doby:
- dle domluvy.
Nabízíme:
- práci na pracovní smlouvu nebo DPČ.
- zázemí malé rodinné fa, dobrý kolektiv.
Kontakt:
- telefonicky, uveden viz výše.
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT!!!
Referenční číslo 15030750722
Pracoviště Togner & partneři s.r.o.
Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek)
Frýdek
Černá cesta 1883
Firma Togner & partneři s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Tomáš Togner
tel.: +420 603 860 520(po-pá9-15.00hod.)
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek