Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dělníci v oblasti výstavby budov - WOOLY CONNECT s.r.o.

Požadovaná profese Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracovní poměr od 10.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 10.8.2018
- Náplň práce: zateplování panelových domů v Hradci Králové
1. fáze: oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu
2. fáze: zateplování pomocí sádrokartonů v interiéru
- Požadujeme: zkušenost se stavebními pracemi, spolehlivost
- Nabízíme: bonusy po dokončení projektu, možnost zprostředkování ubytování, možnost dlouhodobé spolupráce na jiných projektech
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Třída ČSA 287, Hradec Králové), telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoby: Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel, e-mail: fakturacewooly@gmail.com, tel.: 776 639 180, 605 732 206 (každý den od 8:00 do 17:00 hod)
Referenční číslo 14729870787
Pracoviště WOOLY CONNECT s.r.o. - HK
Hradec Králové (okres Hradec Králové)

Firma WOOLY CONNECT s.r.o.
Kontaktní osoba Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel
tel.: +420 776 639 180,605 732 206
v.doychak@gmail.com
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové