Dělníci v oblasti výstavby budov - Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným

Požadovaná profese Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracovní poměr od 01.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 120Kč / hod.
Poznámka Místo výkonu práce: SD Milada Chabařovice.
Náplň práce: pokládka asfaltových směsí, obsluha vibračních válců nebo lištař
Požadujeme: vyučení ve stavebním oboru, praxi na stavbách, spolehlivost, flexibilitu.
Nabízíme: práci ve stabilní stavební společnosti, dobré mzdové ohodnocení, stravné.
Zájemci mohou své životopisy zasílát na uvedený e-mail.
Referenční číslo 13072170760
Pracoviště Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným - 02: areál SD Milada Chabařovice
Chabařovice (okres Ústí nad Labem)
Firma Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
Kontaktní osoba Zuzana Lorenzová
tel.: +420 417 941 119
e-mail.: lorenzova@vhs.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem

/* Not affection functionality */