Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Cukráři (kromě šéfcukrářů) - POLANSKÝCH, s.r.o.

Požadovaná profese Cukráři (kromě šéfcukrářů)
Pracovní poměr od 1.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 13500Kč do 14500Kč / měsíc
Poznámka CIZ
Náplň práce: výroba cukrářských výrobků + expedice hotových výrobků řidičům
Pracovní doba: 2 směny noční, ranní (1x za 3 týdny sobota) - 20:30 - 4:00 hod. a 6:00 - 14:30 hod.
Požadujeme: spolehlivost, preciznost.
Nabízíme: věrnostní prémie .
Kontakt i na tel.: 736 521 177, e-mail: chocholova@polanskych.cz.
Referenční číslo 14649890795
Pracoviště POLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna
Protivín (okres Písek)
Jiráskova 112
Firma POLANSKÝCH, s.r.o.
Kontaktní osoba Eva Chocholová
tel.: +420 736 521 177
chocholova@polanskych.cz
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek