Cukráři (kromě šéfcukrářů) - Hradecká pekárna, s.r.o.

Požadovaná profese Cukráři (kromě šéfcukrářů)
Pracovní poměr od 16.07.2018 do 30.06.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka CUKRÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned
- Náplň práce: výroba cukrářských výrobků, zdobení nebo pečení
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Referenční číslo 13705820738
Pracoviště Hradecká pekárna, s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Bieblova 849/10
Firma Hradecká pekárna, s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Janošová
tel.: +420 730 540 455
e-mail.: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */