Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Číšníci a servírky - Hotel&restaurant Pod Kaštany s.r.o.

Požadovaná profese Číšníci a servírky
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka D NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Vhodné i pro absolventy
Náplň práce: obsluha (a s tím související pracovní úkony) hostů v restauraci s letní zahrádkou.
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost a příjemné jednání se zákazníky, znalost NJ, AJ a praxe v oboru výhodou ale NE podmínkou.
Jedná se o základ mzdy, další mzda se odvíjíí dle počtu směn, možnost osobních příplatků.
Zaměstnanecké výhody: personální stravování.
V případě zájmu se hlašte osobně, nebo telefonicky.
UCHAZEČI S DOPORUČENKOU SE HLAŠTE KAŽDÝ PÁTEK OD 15 DO 17 HOD, NEBO KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 15 DO 17 HOD.
Referenční číslo 15071380724
Úřad práce Teplice
Nabídky brigád Teplice Nabídky práce Teplice