Číšníci a servírky - PROFI, spol. s r.o.

Požadovaná profese Číšníci a servírky
Pracovní poměr od 1.12.2018 do 28.2.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka První kontatk telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- základní vzdělání

Pracovní náplň:
- Příprava a aranžování místností a tabulí.
- Přijímání a umísťování hostů, poskytování rady při výběru pokrmů a nápojů.
- Servírování a vydávání pokrmů a nápojů.
- Ošetřování a nalévání nápojů.
- Účast na přípravě a obsluze při slavnostních akcích.
- Přijímání objednávek.
- Inkaso plateb a spolupráce s pokladnou.
- Péče o používané předměty (sklenice, nádobí, příbory atd.).
- Uskladňování a kontrola zboží a předmětů používaných v restauraci.
- Odborná instruktáž u speciálních pokrmů a nápojů.

Místo výkonu práce: Ostružná
Pracovní doba: turnus / krátký -dlouhý týden

Zaměstnavatel nabízí: možnost ubytování po dobu směny, zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle: 739 407 977, po-pá od 10:00 - 12:00hod
- osobní schůzka jen po předchozí telefonické dohodě
- na e-mail: info@skiland.cz
Referenční číslo 14666510775
Pracoviště PROFI, spol. s r.o.
Ostružná (okres Jeseník)
Firma PROFI, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Sylva Janhubová
tel.: +420 739 407 977
info@skiland.cz
Úřad práce Jeseník
Nabídky brigád Jeseník Nabídky práce Jeseník