Nabídka již není aktuální

Barmani - Péče o duševní zdraví - středisko Výměník, z.s.

Požadovaná profese Barmani
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 10 h/týden
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 2750Kčdo 5500Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Mladých 325, Pardubice
Jedná se o práci v chráněné kavárně Café Robinson
nabízíme:
o práci v menším příjemném kolektivu chráněné kavárny
o zkrácený úvazek dle dohody 10 - 20 hodin týdně
o pracovní smlouva do konce roku 2017
o práce je určena pro lidi s invalidním důchodem (OZP 1,2,3) nebo pro zdravotně znevýhodněné
o provoz je dvousměnný v časovém rozmezí 9.00- 18.00 hodin.
požadujeme:
o praxi v oboru
o pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem,
o komunikativnost
o týmovou spolupráci = práce je v kolektivu chráněných zaměstnanců
o Odpovídající zdravotní stav (kavárna není bezbariérová, práce vyžaduje stání nebo chůzi po celou dobu směny)

pracovní náplň:
příprava a úklid kavárny před otevřením, obsluha zákazníků včetně kasírování, příprava nápojů, obsluha pokladního systému.

Profesní životopis a souhlas s poskytnutím a zpracováním Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení zašlete na níže uvedený mail.

Referenční číslo 13445270784
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice
OK
/* Not affection functionality */