Nabídka již není aktuální

Asistenti Policie ČR - Město Chlumec nad Cidlinou

Požadovaná profese Asistenti Policie ČR
Pracovní poměr od 01.03.2018 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13400Kčdo 14000Kč / měsíc
Poznámka ASISTENT/-KA PREVENCE KRIMINALITY
- PP na dobu určitou od 1.3.2018 do 31.12.2018, místo výkonu práce: území města Chlumec nad Cidlinou a jeho místních částí (Kladruby, Lučice, Pamětník)
- Náplň práce: dohled na přechodu pro chodce, kontrola oprávněnosti vstupu osob do školských zařízení
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu se dostavte osobně na Městský úřad Chlumec nad Cidlinou
- Kontaktní osoba: Školník Pavel Ing., tel. č.: 495 703 871, e-mail: tajemnik@chlumecnc.cz
Referenční číslo 13573410791
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
OK
/* Not affection functionality */