Nabídka již není aktuální

Asistenti ochrany veřejného zdraví - Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Požadovaná profese Asistenti ochrany veřejného zdraví
Pracovní poměr od 01.02.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 19130Kčdo 33780Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování měření, zpracování podkladů a anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru Všeobecné lékařství Zařazení do specializačního vzdělávání popřípadě atestace v oboru Pracovní lékařství či Hygiena a epidemiologie - vítána. Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP skup. B - aktivní řidič.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti.
Kontakt: e-mailem zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi.
Více informací na www.zuusti.cz
Referenční číslo 11683540779
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem
/* Not affection functionality */