ZPRACOVATEL / KA PAPÍRU , 29 500 Kč PRÁCE V DĚČÍNĚ - VOLNÉ VÍKENDY

Hledáme manuálně zručné a šikovné operátory , bez ohledu na pohlaví a národnost. Po zapracování postup na vyšší pozici STROJMISTR.

Co Vám nabízíme:

  • Měsíční mzda po zapracování 28 500 Kč( mzda + prémie + příplatky)
  • Prémie až 30% v průměru 4 800 Kč/měsíc
  • Příplatky za přesčas, odpolední, noční směnu a víkend
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost týdenních záloh
  • Příspěvek na stravování ve formě paušálu na účet
  • potravinářský průkaz ZDARMA

Náplň Vaší práce :

  • Zpracování papírových potravinářských kartonů
  • Výsek kartonu, potisk, balení, manipulace s kartony
  • Zaučení na strojmistra
  • Práce v 8/HOD a 12/HOD provozu

Co požadujeme od Vás :

  • Výuční list podmínkou
  • Praxe a zkušenost na obdobné pozici
  • Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost
  • Dobrá pracovní morálka, spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost a plnoletost
  • Možnost nástupu IHNED
Veškeré jednání a vyřizování dokumentace Vám pomůže vyřídit naše Koordinátorka Štěpánka. Buda Vám nápomocná, při pohovoru i následném nástupu. Neváhejte mě kontaktovat na tel.: +420770173666 E-mail : stepanka.kudrnova@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

3.10.2021