!!! Zlievarenský pracovník, mzda až 23000 Kč/mes., príplatky, ubytovanie

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáte seriózne zamestnanie? Pridajte sa k našej spoločnosti. Ponúkame Vám pozíciu zlievarenský pracovník pre svetovo známu spoločnosť.

Pracujte pre spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou a opracovaním oceľových odliatkov. Oteruvzdorná manganová oceľ, oteruvzdorná chrómová oceľ, biela liatina, žiaruvzdorná chrómová a chrómoniklová oceľ, konštrukčná uhlíková a nízkolegovaná oceľ.

Výkon práce Přerov

Náplň práce:

    • výtlk horúcich odliatkov s pieskových foriem
    • práca s pneumatickým kladivom
    • práca na vytrásacích roštoch (vibrácie)
    • zabrusovanie, osekávanie
    • začisťovanie odliatkov
    • rozbíjanie formy

Požadujeme:

  • NUTNÝ DOBRÝ ZDRAVOTNÝ STAV
    • fyzická zdatnosť
    • manuálna zručnosť
    • prax v obore nie je podmienkou, budete zaučený
    • vzdelanie základné alebo vyučený

Ponúkame:

    • mzda 105 Kč/hod brutto
    • + 5 Kč/hod príplatok poobedná smena
    • + 5 Kč/hod rizikový príplatok
    • + 55 Kč/deň stravné
    • prémie od majstra za výkon
    • práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer, na dobu neurčitú
    • príspevok na dopravu, alebo ubytovanie zadarmo
    • 5 dní dovolenky naviac
    • možný nástup OKAMŽITE
  • Odporučte známeho, odmena po odpracovanom mesiaci 1000 Kč za osobu

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na číslach +420 604 142 829, +421 948 846 222 alebo mi pošlite životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Přerov

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

26.11.2018