Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Železobetonář v Německu

Pro našeho významného klienta hledáme železobetonáře. Práce je v Německu ( Ingolstadt )vhodná na dojíždění na víkendy do Čech. Pracovní týden je pondělí až pátek na jednu směnu. Od pondělí do čtvrtka 8,5 hodiny a v pátek 6 hodin. Ubytování pomůžeme zajisti a na první dva měsíce poskytneme finance. Pohovory možné v Praze nebo v Ingolstadtu. Němčina není třeba. Prosíme o zaslání životopisu s přiloženým tel. číslem na, které se ozveme.

Náplň práce:

betonování jednotlivých železobetonových prefabrikovaných prvků (korpusy, střechy, příčky apod.) příprava, ukládání, vázání a případně svařování betonářské výztuže do ocelových / dřevěných forem osazování jednotlivých komponentů (závěsy, profily, průchodky apod.) do ocelových / dřevěných forem dle výrobní a typové výkresové dokumentace zodpovědnost za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě dodržování všech předpisů a nařízení v rámci životního prostředí a bezpečnosti práce zaměstnanec může být v rámci své kvalifikace přesunut v organizaci na jinou činnost

Požadavky:

nepotřebujeme Němčinu vyučení v oboru nebo příbuzném oboru schopnost pracovat samostatně zodpovědní, spolehlivý a schopní pracovat v týmu kandidát se vzděláním v oblasti elektro a obecně kladným vztahem k řešení technických záležitostí

Nabízíme:

HPP na dobu jednoho roku s možností prodloužení. práce ve stabilní rostoucí společnosti mzda 76 000,-83 000,- brutto nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Datum zadání:

9.12.2018
OK
/* Not affection functionality */