Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Zedník

Human agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Pro českou společnost, která působí v průmyslovém segmentu, hledáme zedníky / šamotáře.

Náplň práce:

  • Šamotářské práce
  • Zednické práce
  • Betonářské práce v souladu s projektovou dokumentací

Pracovní doba:

Turnusy - 10 dní práce a 4 dny volno - vždy dle konkrétní zakázky Zakázky jsou v ČR, nárazově v EU - na zakázkách vždy ubytování zajištěno ZDARMA Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů nás můžete telefonicky kontaktovat. Tvořte s námi tým! Těšíme se na Vaší reakci a případnou spolupráci!

Požadujeme:

Výuční list Praxe v oboru - výhodou Řidičský průkaz - výhodou
  • počet míst - 5

Nabízíme:

Mzdu dle zkušeností 25 dní dovolené Příplatky navíc ke mzdě Příspěvek na stravu Příspěvek na dopravu Hrazené ubytování na zakázkách Možnost dalšího vzdělání Roční odměny dle hospodářského výsledku společnosti

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Zedník/Obkladač

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.9.2020