Zdravotní sestra do ambulance ivf

Pro našeho klienta, který je provozovatelem soukromého klinického centra v Praze 7, poskytovatele zejména léčebné péče v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, reprodukční medicíně, hledáme posilu do týmu, a to na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA DO AMBULANCE IVF

Máte zájem o obor reprodukční medicíny? Je pro Vás obor zdravotní sestry v ambulanci IVF zajímavý? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

    • práce v ambulančním provozu centra asistované reprodukce
    • organizace výkonů, administrativní agenda spojená s péčí o klienty
    • edukace klientů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • získané středoškolské zdravotnické vzdělání
    • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu
    • praxe na obdobné pozici
    • dobré organizační schopnosti, flexibilita, pečlivost, spolehlivost
    • znalost softwaru Medicus vítána
    • uživatelská znalost PC
    • AJ a NJ výhodou

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • příjemné pracovní prostředí
    • 5 týdnů dovolené
    • stravenky
    • kurzy cizích jazyků

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 7.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 7

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

30000 Kč/měs.

Datum zadání:

27.8.2019