Zdravotní/ praktická sestra

Pro našeho klienta, poskytovatele ambulantní péče v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní sestra. Z důvodu zkvalitňování poskytované péče hledáme kolegu / kolegyni, novou posilu týmu na pozici:

 ZDRAVOTNÍ/ PRAKTICKÁ SESTRA

Jste komunikativní a rád/a byste pracovala v úspěšné a rychle rostoucí společnosti? Chcete pracovat v zajímavém a neustále se vyvíjejícím oboru?

Pokud je Vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás! Přidejte se do týmu specialistů na zdravotní péči!

Co bude vaším úkolem?

        • zajištění a poskytování zdravotní péče
        • odborná asistence praktickému lékaři či ambulantnímu specialistovi
        • odběr biologického materiálu
        • edukace pacientů
        • administrativní agenda spojená s péčí o pacienty – vedení kartotéky
        • objednávání pacientů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

        • SŠ vzdělání se zdravotnickým zaměřením – obor všeobecná sestra nebo praktická sestra
        • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
        • znalost Aj výhodou
        • orientace na zákazníka a jeho spokojenost
        • komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost a odpovědnost
        • praxe výhodou
        • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

        • práce na plný či částečný úvazek
        • ranní a odpolední směny
        • 5 týdnů dovolené
        • velmi zajímavé finanční ohodnocení
        • stravenky

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 2.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobolustion.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 2

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018