ZDRAVOTNÍ LABORANT (biochemie, mikrobiologie, hematologie, imunologie)

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laborant. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie. Dále je klient provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze.

Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ZDRAVOTNÍ LABORANT

Hledáte uplatnění v akreditované laboratoři?

Zaujme Vás zázemí moderně vybavené laboratoře? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • práce v akreditované laboratoři na úseku mikrobiologie, biochemie, hematologie, imunologie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SZŠ, VOŠ, VŠ - Bc. - obor zdravotní laborant
    • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání výhodou
    • atestace v některých z oborů nebo praxe výhodou
    • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení;
    • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • benefity
    • možností dalšího vzdělávání - získání atestace

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo laboratoře se nachází na Praze 3, Praze 6.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019