Zdravotní laborant/ka frýdlant

Pro našeho klienta, největšího poskytovatele ambulantní péče, prémiové péče, mamoscreeningu a lékařské péče pro zaměstnavatele v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laborant pro nemocnici ve Frýdlantu. Nemocnice má tři hlavní lůžková oddělení: chirurgické, gynekologické, JIP, DIOP a oddělení s ošetřovatelskými lůžky. V nemocnici se provádí široká škála operací. Vedoucí lékaři zavádějí nejmodernější postupy současné medicíny. Z důvodu zkvalitňování poskytované péče hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

ZDRAVOTNÍ LABORANT FRÝDLANT - možnost HPP i forma čístečné výpomoci na DPP (víkendy)

Hledáte uplatnění v laboratoři? Klinická biochemie Vám není cizí? Zaujme Vás zázemí moderně vybavené laboratoře? Rádi byste získali specializaci v tomto oboru? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • práce v laboratoři na úseku klinické biochemie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SZŠ, VOŠ, VŠ - Bc. - obor zdravotní laborant
    • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání výhodou
    • atestace v oboru nebo praxe výhodou
    • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
    • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • pracovní doba – 7:00-13:00 + zhruba 2x týdně ústavní pohotovostní služba, ale vše je jen o domluvě
    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením (osobní ohodnocení, příplatky za práci o víkendu, příplatek za náročnost)
    • možností dalšího vzdělávání – umožnění specializačního vzdělávání
    • závodní stravování
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný ihned/dohodou.

Možnost na HPP i jako forma částečnévýpomoci na DPP (víkendy)

Místo laboratoře se nachází v nemocnici Frýdlat.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Frýdlant v Čechách

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

20.6.2018