Zátupce/kyně vedoucí/ho prodejny v Suchdole nad Lužnicí

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Suchdole nad Lužnicí kolegu/kolegyni na pozici ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Elektronické stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Slevové poukázky na nákup zboží
• Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
• Odměna za výročí narození
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
• Multisport karta
• Zaškolení na prodejně

Náplň práce:
• Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Kontrola kvality, čerstvosti zboží
• Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
• Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
• Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady,
• Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
• Zpracování drobného vydání
• Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

Požadujeme:
• Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou / odborné vyučení bez maturity
• Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
• Základní znalost práce na PC
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost
• Loajalita
• Zdravotní průkaz
• Výpis z rejstříku trestů

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (V Holešovičkách 1450/18)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

22000 Kč/měs.

Datum zadání:

4.5.2020