Zástupce vedoucího směny - PRAHA, SATALICE

Zásilkovna s.r.o. Vám nabízí zázemí rostoucí moderní společnosti, jedničky na českém trhu v počtu výdejních míst v nejrychleji se rozvíjejícím segmentu online prodeje. Zajišťujeme vlastní přepravu zboží pro e-shopy na naše výdejní místa zvolená zákazníkem.

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY.

Otevřete se novým zkušenostem.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

    • Kontrola kvality vykonanné práce skladníků na směně a komunikace se skladníky
    • Manipulace se zásilkami k řešení
    • Zodpovědnost za přidělený úsek vedoucím směny
    • Zaškolování pracovníků
    • Dodržování předepsaných směn
    • 3 směnný provoz

Požadujeme:

    • plnoletost
    • samostatnost
    • týmového ducha
    • důslednost a svědomitost
    • příjemné vystupování

Nabízíme:

    • stabilní zaměstnání na HPP - plný úvazek
    • stravenky 100,-Kč na den (plně hrazené zaměstnavatelem)
    • práci v mladém a přátelském kolektivu
    • firemní akce
    • možnost kariérního růstu

Uvítáme:

    • praxi na obdobné pozici

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 9 (U Arborky 696)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.9.2018