Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Zaměstnanec čistírny oděvů

Do své provozovny čistírny oděvů Daja v Praze hledáme nové spolehlivé kolegy s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit stanovené termíny. Zákazník je pro nás všechny vždy na první místě. Pojďme spolu šetřit planetu. Staňte se i vy ekologickým profesionálem co rád pracuje s oděvy. Jsme stejná krevní skupina, vy i my.

Náplň činností:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Příjem a výdej zakázek zákazníků
  • Chemické čištění a praní zakázek
  • Žehlení a expedice zakázek
  • Drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
  • Dodržování provozních, bezpečnostních a kvalitativních norem

Požadujeme:

Požadavky:
  • Dobrá komunikace, asertivita a aktivní prodej
  • Mít pozitivní postoj k práci, odpovědnost, spolehlivost
  • Mít manuální zručnost
  • Schopnost organizovat si práci samostatně i v týmu
  • Zdravotní způsobilost
  • Být nositelem dobrého jména a image společnosti
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Nabízíme :
  • Klidnou jistotu v našem oboru
  • Pozice na Praze 1 a Praha 5
  • Počet míst 2 osoby
  • Zaučení v oboru ve zkušební době
  • S praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
  • Certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
  • Práci s moderními ekologickými technologiemi
  • Mzda měsíčně 25 tis.Kč hrubého plus do 5 tis.Kč odměn podle zisku provozovny
  • Benefity a 13. mzda při splnění plánu do 30 tis. Kč ročně, stravenky, a další
  • HPP, nebo zkrácený úvazek
  • Nepravidelně rozvržená pracovní doba - práce v sobotu i v neděli
  • Kariérní růst – vedení osob a provozoven
  • Ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 1 (V Celnici 3)

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.11.2020
OK
/* Not affection functionality */