Pro našeho významného klienta, který se zabývá turbovrtulových motorů, hledáme uchazeče na pozici Zámečník.

Místo práce: Praha

Náplň práce:

    • Obsluha vrtacích a závitořezných strojů, práce s ručními bruskami
    • Obráběčské práce dle výkresové dokumentace a dalších požadavků
    • Provádění úkonů s ručními bruskami
    • Opravy, povrchové úpravy, kontrola

Požadavky:

    • SOU – zámečník, strojní zámečník
    • Zkušenosti v oboru a znalost čtení technických výkresů a dokumentace
    • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

    • Práci na HPP
    • Mzdu až 32.000 Kč/měs.
    • Stravenky – plně hrazené v hodnotě 100 Kč/den
    • Zálohu na mzdu každý týden
    • 25 dní dovolené

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,
nebo volejte na tel. +420 601 311 311 nebo posílejte SMS: "PRÁCE PRAHA" a my Vám zavoláme nazpět.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.7.2017