Zámečník/svářeč Teplice

Hledáme manuálně zručného a samostatného kolegu do našeho moderně zařízeného zámečnického provozu ve výrobním závodě Eurostroj u Teplic.

Výhodou je praxe ve svařování a v zámečnické činnosti.

Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení!

CO VÁS ČEKÁ

    • standardní zámečnické práce v kovovýrobě
    • svařování dílců forem dle výkresů.
    • čtení a používání technické dokumentace k výrobě
    • práce na 1 (ranní) směnu

OČEKÁVÁME

    • zkušenost se svařováním v ochranné atmosféře
    • spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost a samostatnost
    • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou

NABÍZÍME

    • férový lidský přístup a dobrý kolektiv
    • náborový příspěvek 30.000 Kč
    • stravenky v hodnotě 100 Kč
    • 5 týdnů dovolené
    • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    • benefitní systém cafeterie
    • nápoje na pracovišti zdarma
    • příspěvek na penzijní připojištění 1.500 Kč
    • zaměstnanecké slevy na výrobky
    • veškeré pracovní vybavení a pomůcky

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice (Újezdeček)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.6.2022